Zapraszam do wspólnej wędrówki

radość

Witam serdecznie i zapraszam wszystkich „poszukujących” do wspólnej wędrówki mającej na celu znalezienia WŁASNEJ drogi do własnego szczęścia.

Kim jestem?

Life Coach’em, Mentorem a może bardziej Przewodnikiem i Inspiratorem Zmiany… W każdym razie jestem osobą, która przez wiele lat czuła ogromną, wewnętrzną potrzebę rozwoju i poszukiwania własnej drogi, innej niż ta narzucana nam przez wszechobecne, indoktrynujące i manipulujące nami otoczenie.

Podczas tej fascynującej, osobistej podróży spotkałem wielu ludzi odbierających świat podobnie jak ja czyli jako najfantastyczniejsze miejsce we wszechświecie gdzie możemy się wspaniale rozwijać, doświadczać i zdobywać swoją mądrość.

W miarę rozwoju i odkrywania coraz to nowych, pasjonujących aspektów mojego życia i otaczającej mnie rzeczywistości wzrastała także świadomość jak wiele jeszcze nie wiem, jak wiele nie rozumiem i jak wiele jeszcze chcę odkryć.

Etap na jakim obecnie się znajduje, daje mi silne, wewnętrzne przekonanie, iż dzieląc się swoim doświadczeniem i zdobytą na przestrzeni lat, mądrością potrafię pomagać i inspirować ludzi, którzy odczuwają podobną potrzebę zmiany i rozwoju.

Zachęcam zatem do wspólnej wędrówki i do komentowania na blogu pojawiających się tam, od czasu do czasu, afirmacji, haseł, cytatów, które chciałbym, żeby były dla Nas inspiracją i pretekstem do dyskusji i własnych przemyśleń.

Zapraszam także do bardziej indywidualnego kontaktu, jeśli ta forma byłaby przez kogoś preferowana.

tomasz@czlowiekszczesliwy.pl

 

Tablica-Szczescie

Nie mogę siebie nazwać wiedzącym. Byłem poszukującym i jestem nim dotąd, nie szukam już jednak w gwiazdach i księgach, zaczynam bowiem słyszeć nauki, którymi szemrze we mnie własna krew …