Zapraszam do wspólnej wędrówki

radość

Witam serdecznie i zapraszam wszystkich „poszukujących” do wspólnej wędrówki mającej na celu znalezienia WŁASNEJ drogi do własnego szczęścia.

Kim jestem?

Life Coach’em, Mentorem a może bardziej Przewodnikiem i Inspiratorem Zmiany… W każdym razie jestem osobą, która przez wiele lat czuła ogromną, wewnętrzną potrzebę rozwoju i poszukiwania własnej drogi, innej niż ta narzucana nam przez otoczenie.

Podczas tej fascynującej, osobistej podróży spotkałem wielu ludzi odbierających świat podobnie jak ja czyli jako najfantastyczniejsze miejsce we wszechświecie gdzie możemy się wspaniale rozwijać, doświadczać i zdobywać swoją mądrość.

W miarę rozwoju i odkrywania coraz to nowych, pasjonujących aspektów mojego życia i otaczającej mnie rzeczywistości wzrastała także świadomość jak wiele jeszcze nie wiem, jak wiele nie rozumiem i jak wiele jeszcze chcę odkryć.

Etap na jakim obecnie się znajduje, daje mi silne, wewnętrzne przekonanie, iż dzieląc się swoim doświadczeniem i zdobytą na przestrzeni lat, mądrością potrafię pomagać i inspirować ludzi, którzy odczuwają podobną potrzebę zmiany i rozwoju.

Zachęcam zatem do wspólnej wędrówki i do komentowania na blogu pojawiających się tam, od czasu do czasu, afirmacji, haseł, cytatów, które chciałbym, żeby były dla Nas inspiracją i pretekstem do dyskusji i własnych przemyśleń.

Zapraszam także do bardziej indywidualnego kontaktu, jeśli ta forma byłaby przez kogoś preferowana.

tomasz@czlowiekszczesliwy.pl

 

Tablica-Szczescie

Nie mogę siebie nazwać wiedzącym. Byłem poszukującym i jestem nim dotąd, nie szukam już jednak w gwiazdach i księgach, zaczynam bowiem słyszeć nauki, którymi szemrze we mnie własna krew …