Kilka słów o mnie

Witam Ciebie serdecznie.

Nazywam się Tomasz Walczak.

Zapraszam Ciebie do wspólnej wędrówki mającej na celu odnalezienie zapomnianej drogi do własnego szczęścia.

Kim jestem?

Life Coach’em, Inspiratorem Zmiany, a może bardziej Przewodnikiem i Towarzyszem w tej fascynującej podróży…

W każdym razie jestem osobą, która przez wiele lat czuła ogromną, wewnętrzną potrzebę rozwoju i poszukiwania własnej drogi. Podczas tej niezwykłej, osobistej podróży spotkałem wielu wspaniałych i inspirujących ludzi odbierających świat podobnie jak ja czyli jako fantastyczne miejsce we wszechświecie, gdzie możemy się wspaniale rozwijać, doświadczać i zdobywać swoją mądrość.

Etap na jakim obecnie się znajduje, daje mi silne, wewnętrzne przekonanie, iż dzieląc się swoim doświadczeniem i zdobytą na przestrzeni lat, mądrością potrafię pomagać i inspirować ludzi, którzy odczuwają potrzebę zmiany i rozwoju.

Jestem Certyfikowanym Coachem pracującym w podejściu Zen Coachingu. Należę do Międzynarodowej Wspólnoty Zen Coachingu.
Korzystam także z narzędzi i metodologii m.in. Coaching’u Koaktywnego, NVC (Non Violence Comunication), Focusingu i technik Mindfulness.

W jaki sposób pomagam ?

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim intuicją i empatią. Na prowadzonych przeze mnie sesjach stwarzam dla Ciebie bezpieczną przestrzeń pełną empatii, akceptacji i zaufania. Słucham Ciebie z otwartością i uważnością zadając wspierające pytania, które otwierają przed Tobą zupełnie nowe perspektywy.

Nie oceniam Ciebie, nie krytykuję, nie naprawiam i nie daje gotowych rozwiązań.

Towarzysząc Ci dyskretnie podczas tej podróży wspieram Cię w ponownym odkrywaniu, częściowo zapomnianych obszarów, Twoich ogromnych możliwości, Twojej kreatywności i Twojej spontanicznej radości życia.

Jeśli czujesz, że jest to coś, czego szukałaś/-łeś … napisz do mnie.

Zapraszam na bezpłatną, pierwszą sesję do mojej „Przestrzeni Empaii i Rozwoju” w Warszawie lub online za pomocą Zoom lub Skype.


Czekam na wiadomość od Ciebie …

Kontakt …